MAGNET

Włączone filtry

MAGNET Tarcza ochronna w spray'u 200ML I REVLON PROFESSIONAL

1 oceny
Cena 103,00 zł
Chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zanieczyszczeniami oraz promieniowaniem UV. Wzbogacona formuła daje jeszcze lepszy efekt...

MAGNET Balsam naprawczy 100ML I REVLON PROFESSIONAL

Cena 135,00 zł
Balsam naprawczy: absolutna nowość dla ekstremalnie uszkodzonych długości i końców włosów. Uszczelnia powierzchnię włosa, głęboko odbudowuje,...

Codzienne wyzwania

Magnet to pierwsza, innowacyjna linia przygotowana do walki z agresywnymi zanieczyszczeniami środowiskowymi. Stworzona z myślą o przywróceniu zdrowych włosów i nieskazitelnych kolorów zarówno w salonie jak i w domu. Zwalcza powszechne uszkodzenia, na które narażone są włosy. Podobnie jak pole magnetyczne - ta innowacyjna gama produktów odpycha zanieczyszczenia i przyciąga prawdziwą ekspresję kolorów chroniąc włókna włosa.

BondIN System

Zmierz się z każdą usługą techniczną. Dzięki serii MAGNET zyskujesz kompleksowe rozwiązania dla włosów poddanych zabiegom chemicznym. Wyjątkowy opatentowany system BondIN System zapobiega, chroni i naprawia włosy od środka, minimalizując tym samym czynniki zewnętrzne, które mogłyby widocznie zaszkodzić włosom. Proponujemy Tobie serię produktów, które ostatecznie wzmocnią Twoje umiejętności techniczne, abyś mógł sprostać wszystkim wyzwaniom technicznym. Innowacyjny System chroni, scala i naprawia włosy. Wykorzystując jego wieloetapowe działanie, które skupia się na wiązaniach keratynowych, zabezpiecza i wzmacnia istniejące. Ponadto tworzy nowe, sprawiając, że włosy stają się mocne już od samego środka. BondIN System zapewnia tarczę ochronną włosom poddanym niekorzystnym czynnikom zewnętrznym, w tym działaniu zanieczyszczeń.

Revlon Magnet – broń przeciw zanieczyszczeniom

Zanieczyszczenia środowiska nie pozostają obojętne dla włosów. Codzienne narażenie na kurz, pył czy smog stanowi dla nich nie lada wyzwanie. Wychodząc naprzeciw zaawansowanym potrzebom włosów, Revlon Professional stworzył linię kosmetyków Magnet. Stanowią one serię innowacyjnych produktów, opracowanych specjalnie po to, by zarówno chronić włosy przed zanieczyszczeniami środowiska, jak i działać głęboko naprawczo oraz przywracać ich blask. Revlon Magnet to seria trzech produktów, dedykowanych różnym potrzebom włosów. Wszystkie z nich łączą specjalistyczne formuły, wykorzystujące nowoczesne technologie w służbie ochrony włosów.

Revlon Magnet Tarcza ochronna w spray’u

Magnet Tarcza ochronna w spray’u ma za zadanie zabezpieczać kosmyki przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, promieniowaniem ultrafioletowym oraz zanieczyszczeniami. W jej skład wchodzi opatentowany BondIN System™, który chroni, scala i naprawia włosy od wewnątrz. Tarcza posiada przyjemną formułę bez spłukiwania. Kosmetyk można stosować codziennie, zarówno na wilgotne, jak i suche włosy. Jest on odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów, ze szczególnym uwzględnieniem tych osłabionych zabiegami chemicznymi.

Revlon Magnet Balsam naprawczy

Do włosów ekstremalnie uszkodzonych na całej długości lub na samych końcówkach, Revlon Professional przygotował Balsam naprawczy. Ten wyjątkowy produkt głęboko rewitalizuje włosy, uszczelnia ich powierzchnię i chroni przed puszeniem się. Dzięki lekkiej formule nie obciąża on włosów oraz nie wymaga spłukiwania. Balsam naprawczy zawiera BondIN System™, zapewniający kompleksową regenerację kosmyków.

Revlon Magnet Spray przeciw zanieczyszczeniom

Ten wielofunkcyjny kosmetyk tworzy na powierzchni włosów film, chroniący przed promieniowaniem UV, działaniem wolnych rodników, osadzaniem się zanieczyszczeń oraz wnikaniem nieprzyjemnych zapachów. Po zastosowaniu spray’u włosy stają się miękkie, łatwo się układają i nie puszą się. Kosmetyk przeznaczony jest do codziennego stosowania na wilgotne włosy, przed użyciem produktów do stylizacji.

Revlon Magnet w loknabok.pl

Sklep internetowy loknabok.pl należy do oficjalnego, wyłącznego dystrybutora marki Revlon Professional na Polskę. Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty z hologramem, więc  masz gwarancję najwyższej jakości kosmetyków. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a prezentowane ceny są detaliczne. Zapraszamy do zakupów linii Revlon Magnet, a w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji!

Rejestracja

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło