PIANKI DO STYLIZACJI WŁOSÓW

Pozostało 4 produktów.

Włączone filtry

STYLE MASTERS MODULAR MOUSSE Umiarkowanie mocna pianka 75ML I REVLON PROFESSIONAL

Cena 9,99 zł
Umiarkowanie mocna pianka. Nie obciąża włosów i nie pozostawia osadu. Nadaje włosom objętości i tekstury.

PRO YOU DEFINER Pianka średnio utrwalająca 400ML I REVLON PROFESSIONAL

Cena 57,00 zł
ELASTYCZNOSĆ I OBJĘTOŚĆ. Dzięki technologii INSTALAST pianka zapewnia elastyczne wykończenie. Buduje objętość, nadaje połysk i ułatwia...
  • PROMOCJA!
  • -25,00 zł

STYLE MASTERS AMPLIFIER MOUSSE Pianka zwiększająca objętość 300ML I REVLON PROFESSIONAL

Cena regularna 67,00 zł -25,00 zł Cena 42,00 zł
Pianka dodająca objętości. Aktywuj włókna pianki rozcierając ją w dłoniach i nanoś równomiernie na wilgotne włosy, dodając im grubości i objętości....
  • PROMOCJA!
  • -28,91 zł

STYLE MASTERS MODULAR MOUSSE Umiarkowanie mocna pianka 300ML I REVLON PROFESSIONAL

Cena regularna 70,91 zł -28,91 zł Cena 42,00 zł
Umiarkowanie mocna pianka. Nie obciąża włosów i nie pozostawia osadu. Nadaje włosom objętości i tekstury.

Wysokiej jakości pianki do stylizacji włosów

Jeżeli szukasz pianki do włosów, która pomoże stworzyć Ci fryzurę jak z salonu fryzjerskiego, znajdujesz się w dobrym miejscu. Sklep internetowy loknabok.pl jest zaufanym dystrybutorem produktów Revlon w Polsce. Oferujemy renomowane pianki do profesjonalnej stylizacji włosów, które zapewniają naturalny efekt bujnej, zdrowej fryzury. Do wyboru pozostają produkty o różnej pojemności: od 75 do 400 ml. Zależnie od konkretnego rodzaju pianki możesz liczyć na różny stopień utrwalenia włosów: od umiarkowanego po mocny. Najsilniejsze produkty zapewniają utrwalenie fryzury w tym samym kształcie przez cały dzień. W każdym przypadku pianki do stylizacji włosów marki Revlon nie powodują jednak niekorzystnego obciążenia. Wysokiej jakości pianka unosi włosy u nasady. Nie pozostawia również nieestetycznego osadu ani nie skleja włosów.  

Pianki do włosów Revlon – dla kogo są odpowiednie?

Pianka do włosów idealnie sprawdza się w przypadku włosów podatnych na kręcenie. Na co dzień pomaga w ujarzmieniu bujnej fryzury, ułatwiając osiągnięcie idealnych loków. Wynika to z faktu, że pianka nadaje włosom dodatkowej sprężystości, dzięki czemu loki nie rozprostowują się w ciągu dnia. Pianki do stylizacji włosów mogą stosować także osoby o włosach naturalnie falowanych, które chcą dodać swojej fryzurze większej objętości. Efekt ten jest szczególnie widoczny przy skórze głowy, gdzie włosy mają największą tendencję do przylegania. Takie produkty stylizacyjne nadają włosom także atrakcyjną teksturę. Mają właściwości nabłyszczające, dlatego charakterystycznym dla nich efektem są włosy o naturalnym połysku.

Jak prawidłowo stosować piankę do stylizacji włosów?

Piankę do włosów najlepiej nanosić na świeżo umyte, wilgotne włosy. Tego rodzaju produkt służy do modelowania fryzury, którą następnie można pozostawić do wyschnięcia lub utrwalić za pomocą suszarki z dyfuzorem. Pianki do stylizacji włosów marki Revlon cechują się wyjątkowo wygodnym stosowaniem. Są polecane w szczególności do włosów o krótkiej lub średniej długości. Zależnie od potrzeb można także łączyć je z lakierami do włosów tego samego producenta. Zapewniają łatwe wyczesywanie, nie pozostawiając widocznych resztek produktu we włosach. Żeby prawidłowo użyć pianki, bezpośrednio przed zastosowaniem wstrząśnij jej opakowaniem i zaaplikuj piankę na dłoń. Trzymaj pojemnik w pozycji pionowej, kierując aplikator prosto w dół. Rozetrzyj piankę w dłoniach, aktywując w ten sposób formułę, a następnie wmasuj ją we włosy.

Rejestracja

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło