Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy kilka sposobów płatności za zakupy dokonane w naszym sklepie. Poniżej przedstawiamy dostępne formy:

przelewy24 Natychmiastowy Przelew - Przelewy24

W naszym sklepie za obsługę szybkich przelewów internetowych odpowiedzialny jest system Przelewy24, który posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i szyfruje wszystkie swoje transakcje za pośrednictwem protokołu SSL. Nie trzeba posiadać specjalnego konta na tej stronie. Wybierając tę metodę zostaje się przekierowanym na stronę Przelewy24 gdzie wyświetli się instrukcja postępowania w celu przekierowania do ekranu płatności. W ekranie płatności wyświetlą się ikony banków współpracujących. Aby dokonać płatności zostaniecie Państwo poproszeni o zalogowanie się do swojej bankowości internetowej. Następnie należy sprawdzić zgodność danych i potwierdzić płatność, która automatycznie zostanie do nas przekazana. W tej metodzie płatności można również opłacić zamówienie kodem BLIK lub kartą płatniczą. Będzie tutaj już czekał automatycznie wypełniony formularz przelewu do autoryzacji.

przelew tradycyjny Tradycyjny Przelew na dane bankowe

Tradycyjny przelew możesz wykonać samodzielnie dodając zlecenie płatności na swoim koncie internetowym w banku. Pamiętaj: towar zostanie wysłany dopiero po zaksięgowaniu przez nas płatności. Może to potrwać od 1 do 2 dni roboczych. Dane do wykonania przelewu dostępne są poniżej. Jeśli nie posiadasz dostępu do internetowego konta bankowego, istnieje możliwość zapłaty uzupełniając specjalny blankiet danymi swoimi oraz sklepu, który należy zrealizować na poczcie, agencji opłat lub w dowolnym banku. Jest to forma płatności, która zajmuje najwięcej czasu na zaksięgowanie wpłaty (nawet do kilku dni roboczych). Wybrana poczta, agencja opłat czy bank mogą naliczyć dodatkową opłatę za wykonanie przelewu zgodnie z obowiązującym ich cennikiem. Sklep loknabok.pl nie pobiera z tego tytułu prowizji.

WAŻNE: Pamiętaj, aby w obu przypadkach w tytule przelewu wpisać numer swojego zamówienia, który otrzymasz na adres e-mail zaraz po jego złożeniu lub Imię i Nazwisko podane podczas składania zamówienia.

DANE DO PRZELEWU

NOMENO Sp. z o.o Sp. K

Al. Stanów Zjednoczonych 68

04-036 Warszawa

                                            Bank: BNP Paribas
                     Nr rachunku: 71 1750 1400 0000 0000 4103 4076

płatność za pobraniem Płatność za pobraniem

Decydując się na tę formę płatności, Twoje zamówienie zostaje automatycznie złożone bez konieczności zapłaty za nie. Zamówienie opłacisz bezpośrednio u kuriera doręczającego zamówienie. Pamiętaj, że przy dostawie w większości przypadków akceptowana jest tylko gotówka, czasami kurierzy posiadają terminale i można opłacić zamówienie kartą. Opłacenie przesyłki jest warunkiem koniecznym do wydania zamówienia.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na szukane przez Ciebie pytanie skontaktuj się z nami korzystając z zakładki Kontakt.

Rejestracja

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło