14574_020-033.jpg

Revlon Professional

Revlon zainspirował pokolenia kobiet, będąc w czołówce piękna: od przełamującej granice reprezentacji niezależnych, charyzmatycznych kobiet lat 70-tych, po elektryzujące supermodelki lat 90-tych lub celebrację zróżnicowanej społeczności kobiet, które mają dziś władzę. Revlon jest mistrzem silnych, prawdziwych kobiet, które wyrażają swoją osobowość w sposób bezlitosny i pewny siebie. Kobiety, których fryzura i kolorystyka są bohaterami, które dodają charakteru zamiast go zastępować. Revlon Professional, w ramach tej rewolucji, dostarcza innowacyjne produkty profesjonalistom i kobietom, które wyznaczają śmiałe cele, są twórcze i przełamują nowe granice, produkty marki Revlon wyzwalają w nich śmiałość.

14861_F04-425-PANTONE-7444C-OSCURO.jpg

Wyłączność

Sklep internetowy loknabok.pl jest prowadzony przez NOMENO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Warszawie przy al. Stanów Zjednoczonych 68 - oficjalnego, wyłącznego polskiego dystrybutora Revlon Professional i REF. Jest on przeznaczony dla klientów indywidualnych a zaprezentowane w nim ceny są detaliczne. Zakupy hurtowe obsługiwane są przez przedstawicieli handlowych marki - kontakt z podziałem na regiony Polski dostępny tutaj. Zakupy na loknabok.pl gwarantują oryginalność produktów. Jako oficjalny dystrybutor Revlon Professional mamy dostęp do wszystkich serii - Eksperience, Equave, RE/START, Magnet, Nutri Color Filters, Pro You, Style Masters, Uniq One, Be Fabulous. Wszelkie nowości są dostępne w naszym sklepie najszybciej w Polsce. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny jako wyłączny pośrednik z fabrykami Revlon Professional w Europie.

15348_F04-215-2.jpg

Jesteśmy dla Was

Produkty przez nas oferowane są używane w profesjonalnych salonach fryzjerskich i podczas szkoleń, które organizujemy. Znamy je bardzo dobrze - używamy ich na co dzień w naszej pracy w Akademii Revlon Professional w Warszawie, tworzymy przewodniki techniczne dla fryzjerów oraz broszury informacyjne dla klientów, prezentujemy je podczas pokazów, warsztatów i targów. Dla Waszej wygody i łatwości robienia zakupów stworzyliśmy podział na kategorie według potrzeb Twoich włosów - możesz szybko wyszukać jakie kosmetyki będą odpowiednie na przykład dla włosów suchychzniszczonych czy farbowanych. Stworzyliśmy również podział ze względu na przeznaczenie i rodzaj produktu, tutaj mamy do wyboru kategorie takie jak pielęgnacja czy stylizacja ale nie zapomnieliśmy też o najmłodszychmężczyznach . Posiadamy w naszej ofercie również kosmeceutyki przeznaczone do różnych problemów związanych ze skórą głowy i włosami. Jeśli nie znasz produktów Revlon Professional lub REF, chętnie służymy Ci pomocą w doborze odpowiednich kuracji - skontaktuj się z nami telefonicznie,  mailowo bądź przez formularz w zakładce “Kontakt”.

Podziel się z nami swoją opinią na temat naszego sklepu w Google.

14484_ELI-BRAND-844-R3.jpg

Dbamy o planetę

Zamówienia pakujemy z troską o środowisko naturalne, dlatego używamy jedynie ekologicznych materiałów. Troszczymy się o naturę i zachęcamy do tego samego, dlatego wykorzystaj pudełko po zamówieniu ponownie. Większość naszych produktów jest w opakowaniach ze szkła oraz tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu. Lasy są zielonymi płucami ziemi dlatego stosujemy wyłącznie certyfikowany papier, który wyprodukowany został z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych zgodnie ze standardami certyfikatu FSC, w sposób odpowiedzialny i zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi przepisów o ochronie środowiska. Coraz więcej naszych produktów posiada także wegańskie formuły, jest to dla nas ważny temat dlatego stworzyliśmy specjalną zakładkę gdzie znajdziesz produkty w których do produkcji nie użyto żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

.

.

.

.

.

.

REF

Szwedzka marka stawiająca sobie wysokie wyzwania. Oferuje profesjonalne, ekskluzywne a przy tym wegańskie i ekologiczne produkty fryzjerskie. Naturalne piękno rozumiane jako poczucie prostoty, równowagi oraz jakości jest jednym z celów jakie stawiają przed sobą. Starają się to osiągnąć prostym składem kosmetyków, świadomym doborem naturalnych składników oraz niezawodną szwedzką recepturą.

Link do strony gdzie możesz bliżej zapoznać się z marką REF Stockholm ---> TUTAJ.

 

Rejestracja

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło