ALL ROUND WAVE Japońskie Nożyczki 6.0” I MASSUGU

ALL ROUND WAVE Japońskie Nożyczki 6.0” I MASSUGU

Cena 1 490,00 zł
Brutto

Od ponad dziesięciu lat Massugu™ jest znaną i wciąż rozwijającą się firmą z siedzibą w Belgii. Ich misja jest bardzo prosta i jednoznaczna: starają się oferować produkty najlepszej dostępnej jakości. Nieustannie inwestują w badania i rozwój, aby zapewnić pełną gamę wysokiej jakości nożyczek, rozcieńczalników i maszynek do golenia, uzupełniających techniczne i kreatywne umiejętności profesjonalnego fryzjera.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Polub nas na Facebooku i otrzymaj kod rabatowy -5%
 

Wysyłka zamówień w 24h

 

Kontakt: +48 604 786 966 I info@loknabok.pl

 

Dostawa gratis od 199,00 zł

 

Mini produkty gratis do zamówień

 

Dostawa od 9,99 zł

 

Zapłać online lub przy odbiorze

 

Obserwuj nas na Instagramie @loknabok.pl

  Obserwuj nasz profil na Facebooku

LoknaBok.pl - Profesjonalny sklep fryzjerski

Czy dążysz do perfekcji? Te nożyczki są dla Ciebie idealne. Obcinanie, głębokie cięcie, szczegółowe kształtowanie, a także cięcie wsteczne staną się płynną i bezwysiłkową operacją. Krótko mówiąc, te nożyczki są idealne dla wszechstronnego fryzjera. Zaletą nożyczek Massugu zawsze będzie jakość w połączeniu z tradycyjnym, klasycznym i kunsztownym wykonaniem.

Specyfikacje:

Rodzaj Stali: ATS314 Stal Hitachi

Twardość: 62 HRC

Ostrza: wklęsłe-wypukłe

Ergonomia: Średnio ergonomiczne

Kategoria: Wszechstronne
Rozmiar: 6 cali

Wave to nowoczesna wersja tradycyjnych nożyczek z przeciwstawnym uchwytem. Zakrzywiony pierścień na kciuk i anamorficzny skręt w uchwytach umożliwiają płynny ruch, nawet gdy palce są wkładane pionowo do nożyczek. Są wyposażone w możliwą do zdjęcia podkładkę na palec.

Dlaczego warto wybrać nożyczki Massugu?

Jak pokazuje historia, Japończycy starannie rozważają swoje decyzje zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. W dążeniu do perfekcji łączą formę i funkcję poprzez ciągłe przewartościowywanie i refleksję. Perfekcja to także dbałość o szczegóły, planowanie i myślenie z wyprzedzeniem.

Konserwacja i czyszczenie nożyczek

Tnij tylko czyste, mokre lub suche włosy ludzkie. Staraj się umyć brudne włosy przed strzyżeniem. Strzyżenie włosów, które pokryte są utrwalaczami (lakierem, pianką itp.) lub substancjami chemicznymi (płynem ondulacyjnym lub do prostowania włosów), może spowodować, że ostrza będą się szczerbić lub, w przypadku substancji chemicznych, zniszczą się i zardzewieją nieodwracalnie. Cięcie innych materiałów, takich jak papier lub nawet włosy syntetyczne może uszkodzić ostrza.

1. Trzymaj nożyczki z dala od klipsów, szczotek, grzebieni i innych narzędzi, które mogą spowodować przypadkowe uszkodzenie ostrzy i unikaj kontaktu z jakimikolwiek roztworami do sterylizacji grzebieni, płynami koloryzującymi lub ondulacyjnymi. Gdy nożyczki nie są w użyciu, należy upewnić się, że pozostają one zamknięte, aby zapobiec przypadkowym odpryskom na krawędziach.

2. Aby zoptymalizować wydajność nożyczek, należy je systematycznie czyścić i regulować! Nie zostawiaj nożyczek w miejscu pracy. Cięcie nożyczkami na siłę może poważnie uszkodzić krawędzie. Dlatego też należy upewnić się, czy nożyczki nie są za lekkie do danego strzyżenia.

3. Dokładnie opłucz nożyczki pod ciepłą wodą i osusz je papierowym ręcznikiem. Nie należy jednak trzeć ostrych krawędzi papierowym ręcznikiem. Usuń wszystkie włosy i pozostającą wilgoć, zwracając szczególną uwagę na obszar złączenia łopatek ostrzy.

4. Zakończ czyszczenie skórzaną szmatką Massugu dołączoną do nożyczek. Wyreguluj i sprawdź napięcie nożyczek.

WAVE 60

Spróbuj również:

ERGONOMICS MAS Japońskie Nożyczki 5.5” I MASSUGU

Cena 1 490,00 zł
Od ponad dziesięciu lat Massugu™ jest znaną i wciąż rozwijającą się firmą z siedzibą w Belgii. Ich misja jest bardzo prosta i jednoznaczna: starają...

Rejestracja

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło