ERGONOMICS MAS Japońskie Nożyczki 5.5” I MASSUGU

ERGONOMICS MAS Japońskie Nożyczki 5.5” I MASSUGU

Cena 1 490,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Od ponad dziesięciu lat Massugu™ jest znaną i wciąż rozwijającą się firmą z siedzibą w Belgii. Ich misja jest bardzo prosta i jednoznaczna: starają się oferować produkty najlepszej dostępnej jakości. Nieustannie inwestują w badania i rozwój, aby zapewnić pełną gamę wysokiej jakości nożyczek, rozcieńczalników i maszynek do golenia, uzupełniających techniczne i kreatywne umiejętności profesjonalnego fryzjera.

Ilość

Polub nas na Facebooku i otrzymaj kod rabatowy -5%
 

Wysyłka zamówień w 24h

 

Kontakt: +48 604 786 966 I info@loknabok.pl

 

Dostawa gratis od 199,00 zł

 

Mini produkty gratis do zamówień

 

Dostawa od 9,99 zł

 

Zapłać online lub przy odbiorze

 

Obserwuj nas na Instagramie @loknabok.pl

  Obserwuj nasz profil na Facebooku

LoknaBok.pl - Profesjonalny sklep fryzjerski

Te ergonomicznie zaprojektowane nożyczki uzupełnią wszystkie Twoje umiejętności i techniki. Umożliwiają naturalny ruch, co zmniejsza ból ramion, łokci i dolnej części pleców. Czy cierpisz na zmęczenie kciuka lub problemy z cieśnią nadgarstka? Te nożyczki są specjalnie zaprojektowane dla Ciebie. Zaletą nożyczek Massugu zawsze będzie jakość w połączeniu z tradycyjnym, klasycznym i kunsztownym wykonaniem.

Specyfikacje:

Rodzaj Stali: ATS314 Stal Hitachi

Twardość: 62 HRC

Ostrza: wklęsłe-wypukłe

Ergonomia: Ergonomiczne

Kategoria: Ergonomia
Rozmiar: 5.5 cali
Ergonomiczne, płaska śruba

W chwili, gdy kładziesz ręce na nożyczkach MAS, po prostu wiesz, że są to nożyce, które musisz uwzględnić w swoim zestawie narzędzi. Niezrównana jakość systemu obrotowego i wąskie ostrza sprawiają, że te nożyczki są niezbędne, jeśli chcesz tworzyć szczegółowe i precyzyjne fryzury.

Dlaczego warto wybrać nożyczki Massugu?

Jak pokazuje historia, Japończycy starannie rozważają swoje decyzje zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. W dążeniu do perfekcji łączą formę i funkcję poprzez ciągłe przewartościowywanie i refleksję. Perfekcja to także dbałość o szczegóły, planowanie i myślenie z wyprzedzeniem.

Konserwacja i czyszczenie nożyczek

Tnij tylko czyste, mokre lub suche włosy ludzkie. Staraj się umyć brudne włosy przed strzyżeniem. Strzyżenie włosów, które pokryte są utrwalaczami (lakierem, pianką itp.) lub substancjami chemicznymi (płynem ondulacyjnym lub do prostowania włosów), może spowodować, że ostrza będą się szczerbić lub, w przypadku substancji chemicznych, zniszczą się i zardzewieją nieodwracalnie. Cięcie innych materiałów, takich jak papier lub nawet włosy syntetyczne może uszkodzić ostrza.

1. Trzymaj nożyczki z dala od klipsów, szczotek, grzebieni i innych narzędzi, które mogą spowodować przypadkowe uszkodzenie ostrzy i unikaj kontaktu z jakimikolwiek roztworami do sterylizacji grzebieni, płynami koloryzującymi lub ondulacyjnymi. Gdy nożyczki nie są w użyciu, należy upewnić się, że pozostają one zamknięte, aby zapobiec przypadkowym odpryskom na krawędziach.

2. Aby zoptymalizować wydajność nożyczek, należy je systematycznie czyścić i regulować! Nie zostawiaj nożyczek w miejscu pracy. Cięcie nożyczkami na siłę może poważnie uszkodzić krawędzie. Dlatego też należy upewnić się, czy nożyczki nie są za lekkie do danego strzyżenia.

3. Dokładnie opłucz nożyczki pod ciepłą wodą i osusz je papierowym ręcznikiem. Nie należy jednak trzeć ostrych krawędzi papierowym ręcznikiem. Usuń wszystkie włosy i pozostającą wilgoć, zwracając szczególną uwagę na obszar złączenia łopatek ostrzy.

4. Zakończ czyszczenie skórzaną szmatką Massugu dołączoną do nożyczek. Wyreguluj i sprawdź napięcie nożyczek.

MAS 55

Rejestracja

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło