IB TYPE Japońskie Nożyczki 6.5” I ISHIKAWA

IB TYPE Japońskie Nożyczki 6.5” I ISHIKAWA

Cena 999,99 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

Ishikawa jest znaną i wciąż rozwijającą się firmą z siedzibą w Belgii. Ich misja jest bardzo prosta i jednoznaczna. Starają się oferować produkty najlepszej dostępnej jakości. Pasja stała się ich biznesem i dążą do perfekcji. Nieustannie inwestują w badania i rozwój, aby zapewnić pełną gamę wysokiej jakości nożyczek, rozcieńczalników i maszynek do golenia, które uzupełniają umiejętności techniczne i twórcze profesjonalnego fryzjera.

Nożyczki Ishikawa istnieją na rynku od dawna, ale po dwuletnim okresie próbnym firma Massugu International uzyskała wyłączność na dystrybucję Ishikawy w całej Europie. Opracowano nowe atrakcyjne opakowania i dostosowano niektóre rodzaje nożyczek do europejskich standardów. 

Ilość

Polub nas na Facebooku i otrzymaj kod rabatowy -5%
 

Wysyłka zamówień w 24h

 

Kontakt: +48 604 786 966 I info@loknabok.pl

 

Dostawa gratis od 199,00 zł

 

Mini produkty gratis do zamówień

 

Dostawa od 9,99 zł

 

Zapłać online lub przy odbiorze

 

Obserwuj nas na Instagramie @loknabok.pl

  Obserwuj nasz profil na Facebooku

LoknaBok.pl - Profesjonalny sklep fryzjerski

Dzięki podwójnym wypukłym i wydrążonym szlifowanym krawędziom tnącym nożyczki wyróżniają się wszechstronnością i mogą być używana do cięcia poślizgowego i gładkiego. Nożyczki posiadają stały odpoczynek na palec i zapakowane są w pudełko bambusowe. Nożyczki są przystosowane dla osób praworęcznych. 

Dodatkowo w zestawie znajduje się skórzana szmatka i klucz no nożyczek, który pomaga w łatwy sposób regulować nożyczki.

Konserwacja i czyszczenie nożyczek

Tnij tylko czyste, mokre lub suche włosy ludzkie. Staraj się umyć brudne włosy przed strzyżeniem. Strzyżenie włosów, które pokryte są utrwalaczami (lakierem, pianką itp.) lub substancjami chemicznymi (płynem ondulacyjnym lub do prostowania włosów), może spowodować, że ostrza będą się szczerbić lub, w przypadku substancji chemicznych, zniszczą się i zardzewieją nieodwracalnie. Cięcie innych materiałów, takich jak papier lub nawet włosy syntetyczne może uszkodzić ostrza.

1. Trzymaj nożyczki z dala od klipsów, szczotek, grzebieni i innych narzędzi, które mogą spowodować przypadkowe uszkodzenie ostrzy i unikaj kontaktu z jakimikolwiek roztworami do sterylizacji grzebieni, płynami koloryzującymi lub ondulacyjnymi. Gdy nożyczki nie są w użyciu, należy upewnić się, że pozostają one zamknięte, aby zapobiec przypadkowym odpryskom na krawędziach.

2. Aby zoptymalizować wydajność nożyczek, należy je systematycznie czyścić i regulować! Nie zostawiaj nożyczek w miejscu pracy. Cięcie nożyczkami na siłę może poważnie uszkodzić krawędzie. Dlatego też należy upewnić się, czy nożyczki nie są za lekkie do danego strzyżenia.

3. Dokładnie opłucz nożyczki pod ciepłą wodą i osusz je papierowym ręcznikiem. Nie należy jednak trzeć ostrych krawędzi papierowym ręcznikiem. Usuń wszystkie włosy i pozostającą wilgoć, zwracając szczególną uwagę na obszar złączenia łopatek ostrzy.

4. Zakończ czyszczenie skórzaną szmatką Ishikawa dołączoną do nożyczek. Wyreguluj i sprawdź napięcie nożyczek.

Ishikawa
IB 650

Spróbuj również:

ERGONOMICS MAS Japońskie Nożyczki 5.5” I MASSUGU

Cena 1 490,00 zł
Od ponad dziesięciu lat Massugu™ jest znaną i wciąż rozwijającą się firmą z siedzibą w Belgii. Ich misja jest bardzo prosta i jednoznaczna: starają...

IB TYPE Japońskie Nożyczki 6.0” I ISHIKAWA

Cena 999,99 zł
Ishikawa jest znaną i wciąż rozwijającą się firmą z siedzibą w Belgii. Ich misja jest bardzo prosta i jednoznaczna. Starają się oferować produkty...

Rejestracja

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło